Vyspělé technické zázemí

Naše pracoviště na záchranu dat obsahují speciální elektronická a mechanická zařízení, která dovolují provádět tuto činnost na profesionální úrovni.

Doba, kdy se dala dělat obnova dat na „koleně“ je nenávratně pryč a pro experimentování již není místo.

K záchraně vašich dat v současné době disponujeme dvěma speciálními „laboratořemi“ se dvěma specializovanými pracovišti na obnovu dat pro závady těžkého stupně, kde je nutno pracovat s továrními informacemi disku-tzn. servisní stopou.

Dále tu máme tři další pracoviště pro standardní a méně náročné závady.

Samozřejmostí pak je i místnost s boxy pro práce v bezprašném prostředí, pro manipulaci s mechanickou částí hard disku nebi i samotným médiem.

Tyto laboratoře umožňují dosahovat vynikajících výsledků jak v diagnostice závady zařízení, tak  poté i v samotné obnově dat.

Některé závady jsou natolik závažné, že vyčítaní dat trvá i několik desítek hodin. Tato činnost je plně automaticky kontrolována a řízena zařízeními, která hodnotí neustále stav vyčítání a v případě nutnosti celý proces zastaví a opět mohou dále pokračovat bez toho, aby došlo ke ztrátě dat.

Další specialitou je možnost opakovaného vyčítání vadných míst na magnetickém médiu (vadné sektory) – dovedeme takto vyčíst z poškozených míst až 90 % jejich původního obsahu.

K záchranám dat je tedy potřeba jednak vybavení, jak již  bylo uvedeno ale i dostatečná databáze náhradních dílů( naše sklady obsahují přes 5000 položek disků).

V zásadě však lze říci, že nejpodstatnější je know-how, které čerpá z dlouholetých zkušeností vlastních, tak i našich zahraničních partnerů. Jsme zapojeni do kolektivu předních světových týmů, které si vyměňují poznatky a zkušenosti v této oblasti.

 

Chci zachránit svá data

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení