Řada spokojených klientů

K řadě spokojených klientům LAMA EXPERT patří beze sporu jak běžní občané, tak drobní i velcí podnikatelé, nadnárodní řetězce firem, obecní, městské a státní organizace a vládní instituce.

Významnou část klientely pak tvoří firmy zabývající se obecným servisem IT, kteří pak v přímém kontaktu se svým zákazníkem provádějí instalaci námi zachráněných dat přímo zákazníkovi do jeho počítače.

Neuvádíme zde konkrétní zákazníky, jelikož ctíme ochranu soukromí, k němuž se ostatně zavazujeme. Mnozí zejména z těch významnějších ani nemohou, či nechtějí, z pochopitelných důvodů, být jmenováni.

V případě, že přijdete včas a se závadou, která již není nezvratná, pohybuje se průměrná úspěšnost záchrany dat, která se opravdu realizuje od  95 – 100%. Zákazníci od nás tedy odchází spokojení nejen se svými daty ale i typy, či celým technickým řešením, jak svá data v budoucnu ochránit, aby již nedocházelo k jejich ztrátám.  Naším cílem je, aby zákazník, který jednou ztratil data, odcházel od nás nejen spokojený se svými obnovenými daty, ale i s řešením, aby k tomu již nikdy nemuselo dojít. Naše loučení by tedy pak nemělo znít ne „na shledanou“ ale „sbohem“. 

Věříme, že tou nejrelevantnější referencí bude i to, že vám zachraňujeme data už více než 27 let. 

 

Chci zachránit svá data

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení