Řada spokojených klientů

K řadě spokojených klientům LAMA EXPERT patří beze sporu jak běžní občané, tak drobní i velcí podnikatelé, nadnárodní řetězce firem, obecní, městské a státní organizace a vládní instituce.

Významnou část klientely pak tvoří firmy zabývající se obecným servisem IT, kteří pak v přímém kontaktu se svým zákazníkem provádějí instalaci námi zachráněných dat přímo zákazníkovi do jeho počítače.

Neuvádíme zde konkrétní zákazníky, jelikož ctíme ochranu soukromí, k němuž se ostatně zavazujeme. Mnozí zejména z těch významnějších ani nemohou, či nechtějí, z pochopitelných důvodů, být jmenováni.

V případě, že přijdete včas a se závadou, která již není nezvratná, pohybuje se průměrná úspěšnost záchrany dat, která se opravdu realizuje od  95 – 100%. Zákazníci od nás tedy odchází spokojení nejen se svými daty ale i typy, či celým technickým řešením, jak svá data v budoucnu ochránit, aby již nedocházelo k jejich ztrátám.  Naším cílem je, aby zákazník, který jednou ztratil data, odcházel od nás nejen spokojený se svými obnovenými daty, ale i s řešením, aby k tomu již nikdy nemuselo dojít. Naše loučení by tedy pak nemělo znít ne „na shledanou“ ale „sbohem“. 

Věříme, že tou nejrelevantnější referencí bude i to, že vám zachraňujeme data už více než 27 let. 

 

Chci zachránit svá data