O nás

Data vám zachraňujeme od roku 1992, kdy vznikla naše firma založená Ing. Michalem Šustkem. Však první naše zkušenosti s datovými nosiči spadají až do roku 1980. Řadíme se k zakladatelům a průkopníkům tohoto oboru IT v ČR vůbec. V době nástupu PC se od roku 1993 začala rozvíjet i samotná specializace na záchranu dat a rozvíjí se dále, tak jak se vyvíjí a mění trendy v pracovních, zálohovacích a archivačních zařízeních.

Zkušenosti i z dalších oborů IT do naší firmy vnáší Viktor Weiniger. Jakožto servisní a reklamační technik firem jako Aica, Coma a ProCA, kde se zabýval nejen záchranou dat, či z vývoje technologií pro firmy AMD a FOX Computers, vhodně rozšiřuje naše služby, které vám jsme schopni v oblasti IT nabídnout jako celek. Neodcházíte tedy od nás „pouze“ se zachráněnými daty, ale i s konkrétními řešeními, jak těmto chybám předcházet a vybavením, které jsme schopni kompletně zajistit.

Jelikož se v oboru pohybujeme skutečně dlouho, významnou část naší klientely tvoří i firmy zabývající se obecným servisem IT, kteří pak v přímém kontaktu se svým zákazníkem provádějí instalaci námi zachráněných dat přímo zákazníkovi do jeho počítače.

Pravidelně absolvujeme i nejrůznější speciální školení a konference s tématikou záchrany a obnovy dat. Jsme také napojení přímo na výrobce technologií sloužících k obnovení dat. V zásadě však lze říci, že nejpodstatnější je know-how, které čerpá z dlouholetých zkušeností vlastních, tak i našich zahraničních partnerů se kterými jsme zapojeni do kolektivu předních světových týmů vyměňujících si poznatky a zkušenosti v této oblasti.

Nebudeme Vám zde však slibovat zázraky, ani nejnižší cenu. Od toho jsou tu jiní. Za výsledky naší práce stojí tisíce spokojených zákazníků, kteří vědí, že jsme vždy připraveni nasadit veškeré dostupné technologie, naše know-how a udělat pro záchranu vašich dat vše, co je v našich silách.

Naší filozofií je předat vám nejen zachráněná data, ale i řešení, aby se vaše data povedlo i v budoucnu vždy uchovat již bez nutnosti našeho dalšího zásahu a tato nepříjemná zkušenost vás již nikdy nepotkala. Abychom se tedy společně po „záchraně“ mohli rozloučit, stejnými slovy, jako lékař s vyléčeným pacientem „s bohem“ místo „na shledanou“. Za nás tedy: „Jednou a dost!“

Rozhodnutí je tedy už jen na Vás.     

 

Chci zachránit svá data